ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Tytuł nie wyświetlany dla informacji

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2012-11-21 11:39:50 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr - brak tytułu

Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Gubin w Gubinie

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy referenta do spraw świadczeń z funduszu alimentacyjnego
1. Wymagania niezbędne od kandydatów:
    a) brak skazania za przestępstwa umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne,
    b) wykształcenie minimum średnie lub wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym,
    c) umiejętność obsługi komputera.
2. Wymagania dodatkowe:
    a) doświadczenie zawodowe w pracy biurowej,
    b) znajomość przepisów dotyczących funduszu alimentacyjnego, postępowania administracyjnego i egzekucyjnego,
    c) dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność.
3. Zadania wykonywane na stanowisku:
    a) prowadzenie postępowania w sprawach świadczeń z funduszu alimentacyjnego,
    b) wydawanie i przyjmowanie wniosków o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczeń rodzinnych w zastępstwie oraz podczas okresu zasiłkowego,
    c) przygotowanie decyzji administracyjnych w sprawie przyznania świadczeń alimentacyjnych,
    d) przygotowanie stosownych zaświadczeń w sprawach świadczeń z funduszu alimentacyjnego, list wypłat, sprawozdawczości
4. Wymagane dokumenty:
    a) życiorys (CV),
    b) list motywacyjny,
    c) kwestionariusz osobowy,
    d) kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy,
    e) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
     f) oświadczenie o niekaralności.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub przesłać na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Gubin w Gubinie ul. Obrońców Pokoju 20 66-620 Gubin, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór na stanowisko referent do spraw świadczeń z funduszu alimentacyjnego w terminie do dnia 7 grudnia 2012r.
Dokumenty, które wpłyną do Ośrodka po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczana na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej /www.bip.wrota.lubuskie.pl/uggubin/ oraz na tablicy informacyjnej Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Gubin w Gubinie ul. Obrońców Pokoju 20 66-620 Gubin
Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV, powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr142, poz.1593 z późn. zm.).